Logowanie

Witrynę napędza Drupal, system zarządzania treścią o publicznie dostępnym kodzie źródłowym

Nawigacja

Tyle minęło od Zlotu :

4362 dni

x

W związku z brakiem noclegów pod dachem informujemy, że zwrot kosztów za zapłacone noclegi odbywać się będzie na Zlocie lub po przesłaniu pisma do Organizatora o "zwrot poniesionych kosztów" ( pismo w załączniku ).
Jednocześnie informujemy, że osoba zwracająca się o zwrot poniesionych kosztów, w przypadku wysłania kwoty z konta innej osoby, musi posiadać zgodę na dokonanie przelewu właściciela konta z którego została dokonana wpłata. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w Zlocie z powodu braku noclegów lub innych powodów, osoby ubiegające się o zwrot poniesionych kosztów ( pismo w załączniku ) zobowiązane są do dnia 31 marca 2012 r. przesłać pismo do Organizatora o zwrot poniesionych kosztów ( liczy się data stempla pocztowego ).
Jednocześnie informujemy, że osoba zwracająca się o zwrot poniesionych kosztów, w przypadku wysłania kwoty z konta innej osoby, musi posiadać zgodę na dokonanie przelewu właściciela konta z którego została dokonana wpłata. Organizator nie gwarantuje zwrotu kosztów po przekroczeniu wyznaczonego terminu tj. 31 marca 2012 r.

ZałącznikWielkość
form_zwrot_kosztow.pdf210.62 KB